Toyoda Fa630s Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | TOYODA |
| Model | FA630S |
| Power | 30 hp |
| RPM | 15000 rpm |
| Dimensions | 239" x 181" x 141" |
| Taper | CAT-50 |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| Weight | 35200 (LBS) |
| X | 39.37 " |
| Y | 33.46 " |
| Z | 29.52 " |
| images | none |
| catalogid | 6075 |
| mfg | TOYODA |
| mpn | FA630S |
| title | Toyoda Fa630s Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






