Toyoda FH 630 Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | TOYODA |
| Model | FH 630 |
| Power | 40 hp |
| RPM | 7000 rpm |
| Control | CNC (FANUC 30IA CNC CONTROL) |
| Taper | 50 |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 39.3 " |
| Y | 31.5 " |
| Z | 33.4 " |
| images | none |
| catalogid | 14755 |
| mfg | TOYODA |
| mpn | FH 630 |
| title | Toyoda FH 630 Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






