Okuma Ma6005x Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | OKUMA |
| Model | MA6005X |
| Power | 30 hp |
| RPM | 20000 rpm |
| Taper | HSK63 |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 39.37 " |
| Y | 35.43 " |
| Z | 39.37 " |
| images | none |
| catalogid | 14441 |
| mfg | OKUMA |
| mpn | MA6005X |
| title | Okuma Ma6005x Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






