Okuma MU-6300V L Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | OKUMA |
| Model | MU-6300V L |
| Control | CNC (OSP-P300S-H CONTROL) |
| Taper | HSK 100 |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 36 " |
| Y | 41 " |
| Z | 24 " |
| images | none |
| catalogid | 12404 |
| mfg | OKUMA |
| mpn | MU-6300V L |
| title | Okuma MU-6300V L Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






