Okuma MU-4000V Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | OKUMA |
| Model | MU-4000V |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| images | none |
| catalogid | 18753 |
| mfg | OKUMA |
| mpn | MU-4000V |
| title | Okuma MU-4000V Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






