Okuma MB-500H Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | OKUMA |
| Model | MB-500H |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 31.5 " |
| Y | 31.5 " |
| Z | 31.5 " |
| images | none |
| catalogid | 14240 |
| mfg | OKUMA |
| mpn | MB-500H |
| title | Okuma MB-500H Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






