Okuma MB-5000H (2) With 20 Pallet FMS System Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | OKUMA |
| Model | MB-5000H (2) WITH 20 PALLET FMS SYSTEM |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 29.9 " |
| Y | 29.9 " |
| Z | 29.9 " |
| images | none |
| catalogid | 14694 |
| mfg | OKUMA |
| mpn | MB-5000H (2) WITH 20 PALLET FMS SYSTEM |
| title | Okuma MB-5000H (2) With 20 Pallet FMS System Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






