Okuma MA-650VB Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | OKUMA |
| Model | MA-650VB |
| Power | 20 hp |
| RPM | 6000 rpm |
| Control | CNC (Okuma OSP-P200M) |
| TableL | 26 " |
| TableW | 60 " |
| Taper | CAT#50 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 60 " |
| Y | 26 " |
| Z | 24 " |
| images | none |
| catalogid | 5362 |
| mfg | OKUMA |
| mpn | MA-650VB |
| title | Okuma MA-650VB Vertical Machining Centers |
| joinSig |






