Okuma Genos 560v Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | OKUMA |
| Model | GENOS 560V |
| Type | Vertical Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 33747 |
| mfg | OKUMA |
| mpn | GENOS 560V |
| title | Okuma Genos 560v Vertical Machining Centers |
| joinSig |
| Brand | OKUMA |
| Model | GENOS 560V |
| Type | Vertical Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 33747 |
| mfg | OKUMA |
| mpn | GENOS 560V |
| title | Okuma Genos 560v Vertical Machining Centers |
| joinSig |