Okuma Geno M560v Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | OKUMA |
| Model | GENO M560V |
| Type | Vertical Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 25418 |
| mfg | OKUMA |
| mpn | GENO M560V |
| title | Okuma Geno M560v Vertical Machining Centers |
| joinSig |
| Brand | OKUMA |
| Model | GENO M560V |
| Type | Vertical Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 25418 |
| mfg | OKUMA |
| mpn | GENO M560V |
| title | Okuma Geno M560v Vertical Machining Centers |
| joinSig |