Okuma Esv4020 Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | OKUMA |
| Model | ESV4020 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 40 " |
| Y | 20 " |
| Z | 20 " |
| images | none |
| catalogid | 11564 |
| mfg | OKUMA |
| mpn | ESV4020 |
| title | Okuma Esv4020 Vertical Machining Centers |
| joinSig | 83 11564 |
| Brand | OKUMA |
| Model | ESV4020 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 40 " |
| Y | 20 " |
| Z | 20 " |
| images | none |
| catalogid | 11564 |
| mfg | OKUMA |
| mpn | ESV4020 |
| title | Okuma Esv4020 Vertical Machining Centers |
| joinSig | 83 11564 |