Okuma B300-II/900W 5-Axis or More CNC Lathes
Specifications
| Brand | OKUMA |
| Model | B300-II/900W |
| Type | 5-Axis or More CNC Lathes |
| images | none |
| catalogid | 15658 |
| mfg | OKUMA |
| mpn | B300-II/900W |
| title | Okuma B300-II/900W 5-Axis or More CNC Lathes |
| joinSig |
| Brand | OKUMA |
| Model | B300-II/900W |
| Type | 5-Axis or More CNC Lathes |
| images | none |
| catalogid | 15658 |
| mfg | OKUMA |
| mpn | B300-II/900W |
| title | Okuma B300-II/900W 5-Axis or More CNC Lathes |
| joinSig |