Okk Mch1000 Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | OKK |
| Model | MCH1000 |
| Power | 29.5 hp |
| RPM | 4500 rpm |
| Control | CNC (Fanuc 16M) |
| Taper | 50 |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 62.9 " |
| Y | 50 " |
| Z | 40.1 " |
| images | none |
| catalogid | 5766 |
| mfg | OKK |
| mpn | MCH1000 |
| title | Okk Mch1000 Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






