Okk Hms1000s Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | OKK |
| Model | HMS1000S |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 55 " |
| Y | 43 " |
| Z | 39 " |
| images | none |
| catalogid | 13977 |
| mfg | OKK |
| mpn | HMS1000S |
| title | Okk Hms1000s Horizontal Machining Centers |
| joinSig |
| Brand | OKK |
| Model | HMS1000S |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 55 " |
| Y | 43 " |
| Z | 39 " |
| images | none |
| catalogid | 13977 |
| mfg | OKK |
| mpn | HMS1000S |
| title | Okk Hms1000s Horizontal Machining Centers |
| joinSig |