Niigata Pn40a Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | NIIGATA |
| Model | PN40A |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 17643 |
| mfg | NIIGATA |
| mpn | PN40A |
| title | Niigata Pn40a Horizontal Machining Centers |
| joinSig |
| Brand | NIIGATA |
| Model | PN40A |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 17643 |
| mfg | NIIGATA |
| mpn | PN40A |
| title | Niigata Pn40a Horizontal Machining Centers |
| joinSig |