Niigata Hn1250s Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | NIIGATA |
| Model | HN1250S |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 86 " |
| Y | 70 " |
| Z | 47 " |
| images | none |
| catalogid | 10842 |
| mfg | NIIGATA |
| mpn | HN1250S |
| title | Niigata Hn1250s Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






