Mori Seiki MH-633 Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | MORI SEIKI |
| Model | MH-633 |
| Power | 33 hp |
| RPM | 6000 rpm |
| Control | CNC (MSC-502) |
| Dimensions | 206”L x 126”W x 122”H |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| Weight | 41,800 LBS |
| X | 39.4 " |
| Y | 31.5 " |
| Z | 36.2 " |
| images | none |
| catalogid | 5458 |
| mfg | MORI SEIKI |
| mpn | MH-633 |
| title | Mori Seiki MH-633 Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






