Mori Seiki M300L/3000 Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | MORI SEIKI |
| Model | M300L/3000 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 120 " |
| Y | 19.7 " |
| Z | 18.5 " |
| images | none |
| catalogid | 6264 |
| mfg | MORI SEIKI |
| mpn | M300L/3000 |
| title | Mori Seiki M300L/3000 Vertical Machining Centers |
| joinSig |






