Mori Seiki GV-503 2apc Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | MORI SEIKI |
| Model | GV-503 2APC |
| Power | 15 hp |
| RPM | 12000 rpm |
| Control | CNC (Mori Seiki MSG-805 CNC Control) |
| TableL | 21.7 " |
| TableW | 29.5 " |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 24 " |
| Y | 20 " |
| Z | 31 " |
| images | none |
| catalogid | 14642 |
| mfg | MORI SEIKI |
| mpn | GV-503 2APC |
| title | Mori Seiki GV-503 2apc Vertical Machining Centers |
| joinSig |






