Mitsui Seiki Hr6a Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | MITSUI SEIKI |
| Model | HR6A |
| Power | 25 hp |
| RPM | 4500 rpm |
| Control | CNC (Fanuc 11M CNC Control) |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 51 " |
| Y | 40 " |
| Z | 40 " |
| images | none |
| catalogid | 11408 |
| mfg | MITSUI SEIKI |
| mpn | HR6A |
| title | Mitsui Seiki Hr6a Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






