Mitsui Seiki Hj63a Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | MITSUI SEIKI |
| Model | HJ63A |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 18431 |
| mfg | MITSUI SEIKI |
| mpn | HJ63A |
| title | Mitsui Seiki Hj63a Horizontal Machining Centers |
| joinSig |
| Brand | MITSUI SEIKI |
| Model | HJ63A |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 18431 |
| mfg | MITSUI SEIKI |
| mpn | HJ63A |
| title | Mitsui Seiki Hj63a Horizontal Machining Centers |
| joinSig |