Mitsui Seiki HU50A-5X Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | MITSUI SEIKI |
| Model | HU50A-5X |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 28.35 " |
| Y | 33.46 " |
| Z | 33.46 " |
| images | none |
| catalogid | 5871 |
| mfg | MITSUI SEIKI |
| mpn | HU50A-5X |
| title | Mitsui Seiki HU50A-5X Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






