Mitsui Seiki HS6A-5X Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | MITSUI SEIKI |
| Model | HS6A-5X |
| RPM | 20000 rpm |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 51 " |
| Y | 47 " |
| Z | 47 " |
| images | none |
| catalogid | 10203 |
| mfg | MITSUI SEIKI |
| mpn | HS6A-5X |
| title | Mitsui Seiki HS6A-5X Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






