Mitsui Seiki HJ-80A 4-AXIS FMS Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | MITSUI SEIKI |
| Model | HJ-80A 4-AXIS FMS |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 19322 |
| mfg | MITSUI SEIKI |
| mpn | HJ-80A 4-AXIS FMS |
| title | Mitsui Seiki HJ-80A 4-AXIS FMS Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






