Mitsui MSG-200MH Reciprocating Surface Grinders
Specifications
| Brand | MITSUI |
| Model | MSG-200MH |
| Dimensions | 58" L-R x 46" F-B x 71" High |
| TableL | 12 " |
| TableW | 6 " |
| Type | Reciprocating Surface Grinders |
| Weight | 1350 (LBS) |
| images | none |
| catalogid | 6443 |
| mfg | MITSUI |
| mpn | MSG-200MH |
| title | Mitsui MSG-200MH Reciprocating Surface Grinders |
| joinSig |
Zero? Available Machines
Available Machine # Ez141203 | |
|
|
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | |

















