Milltronics Rh14 Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | MILLTRONICS |
| Model | RH14 |
| RPM | 6000 rpm |
| TableL | 30 " |
| TableW | 14 " |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 24 " |
| Y | 14 " |
| Z | 20.5 " |
| images | none |
| catalogid | 6342 |
| mfg | MILLTRONICS |
| mpn | RH14 |
| title | Milltronics Rh14 Vertical Machining Centers |
| joinSig |






