Milltronics Partner 04 Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | MILLTRONICS |
| Model | PARTNER 04 |
| Power | 5 hp |
| RPM | 3750 rpm |
| Control | CNC (Centurion 1) |
| TableL | 42 " |
| TableW | 13 " |
| Taper | CT 40 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 32 " |
| Y | 16 " |
| Z | 5 " |
| images | none |
| catalogid | 9587 |
| mfg | MILLTRONICS |
| mpn | PARTNER 04 |
| title | Milltronics Partner 04 Vertical Machining Centers |
| joinSig |






