Milltronics Br8150il Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | MILLTRONICS |
| Model | BR8150IL |
| Power | 24 hp |
| RPM | 10000 rpm |
| Control | CNC (MILLTRONICS 8200-B) |
| TableL | 150 " |
| TableW | 80 " |
| Taper | CT40 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 150 " |
| Y | 80 " |
| Z | 28 " |
| images | none |
| catalogid | 6155 |
| mfg | MILLTRONICS |
| mpn | BR8150IL |
| title | Milltronics Br8150il Vertical Machining Centers |
| joinSig |






