Mazak VCU-400A-5X Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | MAZAK |
| Model | VCU-400A-5X |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 19 " |
| Y | 15 " |
| Z | 20 " |
| images | none |
| catalogid | 14467 |
| mfg | MAZAK |
| mpn | VCU-400A-5X |
| title | Mazak VCU-400A-5X Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






