Mazak VCN-COMPACT 5X Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | MAZAK |
| Model | VCN-COMPACT 5X |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 19 " |
| Y | 16 " |
| Z | 20 " |
| images | none |
| catalogid | 14468 |
| mfg | MAZAK |
| mpn | VCN-COMPACT 5X |
| title | Mazak VCN-COMPACT 5X Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






