Mazak VCC-5X 20K Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | MAZAK |
| Model | VCC-5X 20K |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| images | none |
| catalogid | 27448 |
| mfg | MAZAK |
| mpn | VCC-5X 20K |
| title | Mazak VCC-5X 20K Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






