Mazak VCC 5X 12K Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | MAZAK |
| Model | VCC 5X 12K |
| Type | Vertical Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 20767 |
| mfg | MAZAK |
| mpn | VCC 5X 12K |
| title | Mazak VCC 5X 12K Vertical Machining Centers |
| joinSig |
| Brand | MAZAK |
| Model | VCC 5X 12K |
| Type | Vertical Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 20767 |
| mfg | MAZAK |
| mpn | VCC 5X 12K |
| title | Mazak VCC 5X 12K Vertical Machining Centers |
| joinSig |