Mazak VC-500A 5AX Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | MAZAK |
| Model | VC-500A 5AX |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| images | none |
| catalogid | 15843 |
| mfg | MAZAK |
| mpn | VC-500A 5AX |
| title | Mazak VC-500A 5AX Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






