Mazak Mazatech V-414/22 Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | MAZAK |
| Model | MAZATECH V-414/22 |
| Power | 20 hp |
| RPM | 7000 rpm |
| Control | CNC (MAZATROL M-32B) |
| Dimensions | 123.9"L x 76.4"W x 97.8"H |
| TableL | 35.43 " |
| TableW | 16.14 " |
| Type | Vertical Machining Centers |
| Weight | 11580 (LBS) |
| X | 22.04 " |
| Y | 16.14 " |
| Z | 18.11 " |
| images | none |
| catalogid | 11330 |
| mfg | MAZAK |
| mpn | MAZATECH V-414/22 |
| title | Mazak Mazatech V-414/22 Vertical Machining Centers |
| joinSig |






