Mazak Integrex E1060v Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | MAZAK |
| Model | INTEGREX E1060V |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 73 " |
| Y | 41 " |
| Z | 52 " |
| images | none |
| catalogid | 6219 |
| mfg | MAZAK |
| mpn | INTEGREX E1060V |
| title | Mazak Integrex E1060v Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






