Mazak FH-1080 Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | MAZAK |
| Model | FH-1080 |
| RPM | 7000 rpm |
| Taper | HSK-A100(45 kN) |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 64.57 " |
| Y | 51.18 " |
| Z | 480.3 " |
| images | none |
| catalogid | 14486 |
| mfg | MAZAK |
| mpn | FH-1080 |
| title | Mazak FH-1080 Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






