Mazak 800/30 SDR Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | MAZAK |
| Model | 800/30 SDR |
| Power | 47 hp |
| RPM | 18000 rpm |
| Control | CNC (Mazatrol Matrix) |
| TableL | 138 " |
| TableW | 31.49 " |
| Taper | 40 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 118.1 " |
| Y | 31.5 " |
| Z | 28.35 " |
| images | none |
| catalogid | 5667 |
| mfg | MAZAK |
| mpn | 800/30 SDR |
| title | Mazak 800/30 SDR Vertical Machining Centers |
| joinSig |






