Mazak 24 Gap Lathes
Specifications
| Brand | MAZAK |
| Model | 24 |
| RPM | 1200 rpm |
| Taper | 6MT |
| Type | Gap Lathes |
| Weight | 12,000 lbs |
| images | none |
| catalogid | 6618 |
| mfg | MAZAK |
| mpn | 24 |
| title | Mazak 24 Gap Lathes |
| joinSig |
| Brand | MAZAK |
| Model | 24 |
| RPM | 1200 rpm |
| Taper | 6MT |
| Type | Gap Lathes |
| Weight | 12,000 lbs |
| images | none |
| catalogid | 6618 |
| mfg | MAZAK |
| mpn | 24 |
| title | Mazak 24 Gap Lathes |
| joinSig |