Mazak 18 Engine Lathes
Specifications
| Brand | MAZAK |
| Model | 18 |
| Power | 7.5 hp |
| RPM | 1500 rpm |
| Dimensions | 44" WideX144" Long |
| Type | Engine Lathes |
| Weight | 5,000 Lbs |
| images | none |
| catalogid | 8204 |
| mfg | MAZAK |
| mpn | 18 |
| title | Mazak 18 Engine Lathes |
| joinSig |
| Brand | MAZAK |
| Model | 18 |
| Power | 7.5 hp |
| RPM | 1500 rpm |
| Dimensions | 44" WideX144" Long |
| Type | Engine Lathes |
| Weight | 5,000 Lbs |
| images | none |
| catalogid | 8204 |
| mfg | MAZAK |
| mpn | 18 |
| title | Mazak 18 Engine Lathes |
| joinSig |