Matsuura MAM72-42V Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | MATSUURA |
| Model | MAM72-42V |
| Type | Vertical Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 15586 |
| mfg | MATSUURA |
| mpn | MAM72-42V |
| title | Matsuura MAM72-42V Vertical Machining Centers |
| joinSig |
| Brand | MATSUURA |
| Model | MAM72-42V |
| Type | Vertical Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 15586 |
| mfg | MATSUURA |
| mpn | MAM72-42V |
| title | Matsuura MAM72-42V Vertical Machining Centers |
| joinSig |