Matsuura MAM72-100H 5-AXIS Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | MATSUURA |
| Model | MAM72-100H 5-AXIS |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 44 " |
| Y | 36 " |
| Z | 37 " |
| images | none |
| catalogid | 13763 |
| mfg | MATSUURA |
| mpn | MAM72-100H 5-AXIS |
| title | Matsuura MAM72-100H 5-AXIS Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






