Matsuura MAM 72-63V PC2 5-AXIS Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | MATSUURA |
| Model | MAM 72-63V PC2 5-AXIS |
| Type | Vertical Machining Centers |
| images | none |
| catalogid | 16646 |
| mfg | MATSUURA |
| mpn | MAM 72-63V PC2 5-AXIS |
| title | Matsuura MAM 72-63V PC2 5-AXIS Vertical Machining Centers |
| joinSig |






