Matsuura MAM-72-63V PC-18 With (18) Pallet Stacker Pool Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | MATSUURA |
| Model | MAM-72-63V PC-18 WITH (18) PALLET STACKER POOL |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 29.9 " |
| Y | 33 " |
| Z | 26 " |
| images | none |
| catalogid | 13632 |
| mfg | MATSUURA |
| mpn | MAM-72-63V PC-18 WITH (18) PALLET STACKER POOL |
| title | Matsuura MAM-72-63V PC-18 With (18) Pallet Stacker Pool Vertical Machining Centers |
| joinSig |






