Makino V90s Vertical Machining Centers (5-Axis or More)
Specifications
| Brand | MAKINO |
| Model | V90S |
| RPM | 20000 rpm |
| Taper | HSK A63 |
| Type | Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| X | 78 " |
| Y | 51 " |
| Z | 31.5 " |
| images | none |
| catalogid | 14071 |
| mfg | MAKINO |
| mpn | V90S |
| title | Makino V90s Vertical Machining Centers (5-Axis or More) |
| joinSig |






