Makino Ps65 Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | MAKINO |
| Model | PS65 |
| RPM | 14000 rpm |
| TableL | 36.2 " |
| TableW | 20 " |
| Taper | #40 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 26 " |
| Y | 20 " |
| Z | 18.1 " |
| images | none |
| catalogid | 10752 |
| mfg | MAKINO |
| mpn | PS65 |
| title | Makino Ps65 Vertical Machining Centers |
| joinSig |






