Makino Iq300 Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | MAKINO |
| Model | IQ300 |
| RPM | 45000 rpm |
| TableL | 23.6 " |
| TableW | 15.7 " |
| Taper | HSK-E32 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 15.7 " |
| Y | 13.78 " |
| Z | 7.87 " |
| images | none |
| catalogid | 5521 |
| mfg | MAKINO |
| mpn | IQ300 |
| title | Makino Iq300 Vertical Machining Centers |
| joinSig |






