Makino GN1712-A40 Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | MAKINO |
| Model | GN1712-A40 |
| RPM | 8000 rpm |
| TableL | 72 " |
| TableW | 48 " |
| Taper | 50 |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 67 " |
| Y | 48 " |
| Z | 28 " |
| images | none |
| catalogid | 5636 |
| mfg | MAKINO |
| mpn | GN1712-A40 |
| title | Makino GN1712-A40 Vertical Machining Centers |
| joinSig |






