Makino Ednc 85W EDM Sinkers
Specifications
| Brand | MAKINO |
| Model | EDNC 85W |
| Type | EDM Sinkers |
| images | none |
| catalogid | 19235 |
| mfg | MAKINO |
| mpn | EDNC 85W |
| title | Makino Ednc 85W EDM Sinkers |
| joinSig |
| Brand | MAKINO |
| Model | EDNC 85W |
| Type | EDM Sinkers |
| images | none |
| catalogid | 19235 |
| mfg | MAKINO |
| mpn | EDNC 85W |
| title | Makino Ednc 85W EDM Sinkers |
| joinSig |