Kitamura Mycenter 1xif With 5 Axis Trunnion Vertical Machining Centers
Specifications
| Brand | KITAMURA |
| Model | MYCENTER 1XIF WITH 5 AXIS TRUNNION |
| Type | Vertical Machining Centers |
| X | 20 " |
| Y | 14 " |
| Z | 18 " |
| images | none |
| catalogid | 13391 |
| mfg | KITAMURA |
| mpn | MYCENTER 1XIF WITH 5 AXIS TRUNNION |
| title | Kitamura Mycenter 1xif With 5 Axis Trunnion Vertical Machining Centers |
| joinSig |






