Kitamura Hx500 Horizontal Machining Centers
Specifications
| Brand | KITAMURA |
| Model | HX500 |
| Type | Horizontal Machining Centers |
| X | 34.3 " |
| Y | 28 " |
| Z | 26 " |
| images | none |
| catalogid | 9902 |
| mfg | KITAMURA |
| mpn | HX500 |
| title | Kitamura Hx500 Horizontal Machining Centers |
| joinSig |






